Kurumsal

Mobilyalara hareket fonksiyonu katan, yenilikçi, güvenilir, kullanımı kolay mobilya aksesuarlarını sunuyoruz.

Kurumsal Kurumsal

Tarihimiz ,Anlayışımız, Amacımız

Ticari tarihimiz ,anlayışımız ,amacımız ; Sektörde kırk yılı aşan tecrübe birikimi ile , Kayseri Eski Sanayi’nde kurulan firmamız, üçüncü kuşak olarak merkez aynı olmak üzere Kayseri OSB’de de hizmete devam etmektedir.Mobilya üreticisine ve malzeme satışı yapan firmalara geniş ürün yelpazemizle uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktayız.

Hırdavat piyasasında marka olmuş,kaliteli üretimi ile kendisini ıspatlamış firmalarla iş ortaklığı kurarak , mobilya imalatçısına daha hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Dostluğa kıymet verdiğimiz için , müşterilerimizi de dost olarak görmekteyiz.Onların ekonomik olarak büyümesi, bizler için gurur vesilesidir.Ülkemiz kalkınmasında da bu dayanışmanın önemli olduğuna inanıyoruz.

Dostlarımızın üretimine katkıda bulunmak için , talep edilen ürünleri hızlı bir şekilde kendilerine ulaştırmaya gayret etmekteyiz.Bu hususta alt yapımızı oluşturduk Mümkün olanı en kısa sürede teslim etmeye gayret ediyoruz.

Sektörde sezon başlarında ar-ge çalışması yapan , yenilikleri ve değişik modelleri ürün katoloğuna koymaya çalışan firmalara katkıda bulunmayı kendimize görev bilmekteyiz.

Yurdumuza giren ithal ürünlerde mümkün mertebe kaliteli olanları tercih etmekteyiz.İthal ürünlerin fiyat , kalite ve standartlara uygunluğunu tecrübe ederek , müşteri onayını aldıktan sonra stoğumuza almaktayız…Aradığımız kıstaslar bulunmayan ürünlerden uzak duruyoruz.

Değerli müşterilerimiz, sözümüzün başında belirttiğimiz gibi 40 yılı aşan piyasa tecrübemiz boyunca hep dürüstlüğü kendimize rehber edindik.Kurucumuz Recep VURGUN (dede), Osman VURGUN(baba) ve üçüncü kuşak olarak bizler Recep VURGUN ve Halil VURGUN aile şirketi olan SEBAT HIRDAVAT MOB.MÜHENDİSLİK HİZ. VE TAAH. SAN VE TİC LTD ŞTİ. adı altında siz değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.Sizlerin memnuniyeti bizle ri ayakta tutmaktadır. Bunun bilinci bizim dinamik olmamızı sağlıyor. Hedefimiz Allah (cc) ın izni ile bu çizgide devam edecektir. Selametle …